2

درباره رستوران بین الملی شاین

شرح درباره ما

رستوران بین المللی شاین واقع در ارتفاعات سعادت آباد (میدان بهرود) با دسترسی مناسب، آب و هوای کوهستانی و پاک، در  فضایی شیک و لاکچری با معماری مدرن، سالن 1000 متری با گنجایش 300 نفری، موسیقی زنده توسط پیانیست حرفه ای،پارکینگ، WIFI رایگان، کافی شاپ دنج، دمای مطلوب و تهویه مناسب با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، به صورت سلف سرویس به همراه میز سالاد، جزیره نوشیدنی و میز اردور می باشد.

تیم آشپزی مجرب و حرفه ای این مجموعه در آشپزخانه کاملا بهداشتی و مدرن با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی و با استفاده از مواد غذایی ارگانیک و گوشت بسیار تازه و غیر یخ زده، غذاهایی با کیفیت، گرم و تازه با طبخ عالی و تنوع غذایی بی نظیر برای هر نوع سلیقه ای، آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد.

رعایت موارد فوق با بهره گیری از پرسنل مجرب و خوش برخورد و تیم مدیریتی متعهد، باعث شده این مجموعه در مدت دو سال از زمان افتتاح، موفق به کسب جوایز و لوح های تقدیر متعدد و محبوبیت فراوان شود.

لازم به ذکر است مشتریان عزیز در هر زمانی از حضور خود در رستوران می توانند به صورت سر زده از آشپزخانه این رستوران بازدید به عمل آورند.

سالن یکصد نفری VIP با بهره گیری از ویدئو پروژکتور با پذیرایی خاص و تنوع غذایی منحصر به فرد، این امکان را به سازمان ها و شرکت ها جهت برگزاری مراسم و جلساتکاری خود در این رستوران میدهد.

قیمت مناسب در کنار موارد فوق الذکر ، این رستوران را به گزینه ای شایسته جهت همنشینی با دوستان، خانواده و همچنین برگزاری مراسم، جشنها و دوره همی های شما عزیزان تبدیل کرده است. 

به  امید دیدار شما در این رستوران