2

 • محبوب ترین غذاهای ایرانی برای توریست ها

  یکی از خاطرات به یاد ماندنی گردشگران خارجی از سفر به کشور چهارفصل و اساطیری ایران خوراکی های خوشمزه آن است. خوراکی هایی که از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب با عوض شدن اقلیم تغییر می کند و سفره ایرانی را پر و پیمان تر. . . . .

  1396/01/01
 • کترینگ رستوران بین الملی شاین

  کترینگ رستوران بین الملی شاین با کادری مجرب و سرعت عمل بالای پخت و ارسال با الویت رساندن غذای گرم به دست مشتری در محدوده سعادت آباد،شهرک غرب و کل تهران مشغول فعالیت می باشد . . . .

  1397/10/01
 • برگزاری جشن تولد در رستوران شاین

  برگزاری جشن تولد در منزل دردسر‌های خودش را دارد. کوچک بودن آپارتمانها، تهیه غذا و آشپزی در منزل، کثیف شدن منزل و نبود ابزار سرگرمی از مشکلات یک تولد خانگی است که سبب می‌شود خانواده‌ها برای برگزاری جشن‌های تولد یک رستوران مناسب برای برگزاری مراسم تولد انتخاب کنند.رستوران شاین با داشتن تیمی مجرب، و منوی متنوع درفضایی، لاکچری و بزرگ افتخار میزبانی از مراسم های هموطنان عزیز را داشته است . . . .

  1397/11/01
 • روز ولنتاین یا روز عشق همراه با رستوران بین مللی شاین

  روز ولنتاین یا روز عشق یا روز عشاق در فرهنگ مسیحی سده‌های میانه و سپس فرهنگ مدرن غربی روز ابراز عشق است که به صورت سالانه برگزار می‌شود. این مناسبت هر سال در روز ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن ماه) برگزار می‌شود. سابقهٔ تاریخی روز والنتین به جشنی که به افتخار قدیس والنتین در کلیساهای کاتولیک برگزار می‌شد، بازمی‌گردد. روز والنتین برگرفته از سنن روم باستان و مسیحیت می‌باشد .این ابراز عشق معمولاً با فرستادن کارت والنتاین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ و شکلات انجام می‌ . . . .

  1397/11/24